1

A A A

Contact, adres en route

Paleis Het Loo Nationaal Museum

Bezoekadres
: ingang via Amersfoortseweg, Apeldoorn
Navigatieadvies: Amersfoortseweg, 7313 AA

Paardentram op Paleis Het Loo. Foto Paleis Het LooPostadres:
Koninklijk Park 1
7315 JA Apeldoorn

T 055-5772400
F 055-5772408
E info@paleishetloo.nl

Routebeschrijving
eigen vervoer
: vanaf A1 en A50, afslag Paleis Het Loo en vervolgens de ANWB-borden volgen. Navigatieadvies: Amersfoortseweg, 7313 AA. 
Plan uw route met behulp van www.routenet.nl 

openbaar vervoer: vanaf Apeldoorn NS Station buslijn 102, halte Paleis Het Loo; buslijn 5 (Berg en Bos) en 202 (Veluwelijn), halte Gedenknaald.
Te voet circa 40 minuten vanaf NS-station. 

OV-actie: In de periode van 30 maart tot en met 28 mei 2012 reist u in de bus en regionale trein met zijn tweeën voor de prijs van één.

Kijk ook op www.ervaarhetov.nl

Kaartverkoop uitsluitend aan de kassa bij de hoofdingang (Amersfoortseweg).
Parkeren € 4,00 per auto. Touringcars gratis.

Toegankelijkheid
De loopafstanden op het terrein van Paleis Het Loo zijn relatief groot. Van de kassa bij de entree naar het hoofdgebouw is circa 8 minuten lopen.
Het paleis en de tuinen zijn grotendeels toegankelijk voor rolstoelgebruikers. Rolstoelen zijn beschikbaar op vertoon van een geldig identificatiebewijs, reserveren is helaas niet mogelijk. Voor een groepsbezoek wordt u geadviseerd u vooraf te laten informeren door de afdeling Reserveringen, tel. 055-5772448.
Rondleidingen zijn voor rolstoelgebruikers om logistieke redenen helaas niet mogelijk. Begeleiders hebben gratis entree. Blindengeleidehonden en hulphonden worden toegelaten.
Lees ook de uitgebreide informatie over de toegankelijkheid voor mindervaliden.




1